logotype
1% dla Ani Wieczorek | 

VISMAG i PROGRESS na Mistrzostwa Polski PDF Drukuj Email

Mamy niebywałą przyjemność poinformować, że sponsorzy naszych zawodów, firmy VISMAG i PROGRES ufundowały nagrodę do rozlosowania podczas zbliżających sie Mistrzostw Polski Ligi Sportera - będzie to nowość w ofercie firmy, strzelba samopowtarzalna ARMED model Lethal-1! W imieniu wszystkich zawodników, bardzo dziękujemy!Laughing

Żeby wywołać jeszcze większy uśmiech na Waszych twarzach informujemy, że do rozlosowania będą - oczywiście od firmy VISMAG i PROGRES - ładownice i kabury firmy Hóppner & Schumann dla każdej klasy sprzętowej.

UWAGA!!

Informacja dla zainteresowanych, od firm Vismag i Progres - w trakcie MP LS będzie możliwy odbiór wcześniej zamówionej w VISMAG i PROGRES broni i amunicji oraz innych akcesoriów (oczywiście strzeleckich :-) ).
W sprawie zamówień prosimy o kontakt Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub 500 110 186 oraz Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub 509 255 490.