logotype
1% dla Ani Wieczorek | 

Terminy, terminy...
Pragniemy przypomnieć, że w tym roku planowane są jeszcze - oprócz Mistrzostw Polski w lipcu - trzy edycje zawodów Ligi Sportera. Zgodnie z kalendarzem będzie to: 11 września, 16 października i 20 listopada. Można więc ponownie przekartkować swój notatnik z terminami i zrobić notatkę przy odpowiedniej dacie.  W związku z tym, że MSWiA rękami swojego ministra odstąpiło od wprowadzenia bezsensownego zakazu noszenia broni podczas polskiego przewodnictwa w Unii, miejsce zawodów się nie zmienia - Poznań, strzelnica PZŁ ,,Lizawka".  Zapraszamy!
 
..Siejcie a bedzie Wam dane...

...a więc sialiśmy, sialiśmy i pierwsze ziarna już kiełkują...Smile

28 maja, na strzelnicy klubu Grajcar w Dobieszczynie pod Szczecinem - a więc na terenie na którym tradycyjnie nie rozgrywano takich zawodów - odbyły sie pierwsze zawody wielobroniowe oparte o regulamin Ligi Sportera. Organizatorzy chcieli przeprowadzić "rozpoznanie bojem", jak taka formuła strzelań przyjmie się w ich środowisku. Ze wzgledu na uwarunkowania strzelnicy i świadomość organizatorów, że umiejętności nie wszystkich lokalnych strzelców nie przystają (na razie) do "dynamiki" takich zawodów, ustawiono mniejszą liczbę torów a poziom trudności dostosowano do umiejętności w/w. Była więc fajna zabawa, ale w pełni bezpieczna.

Relację z ust organizatora znajdziecie tu


 
Mistrzostwa Polski Ligi Sportera - czyli, co tam Panie w trawie piszczy

Przygotowania do Mistrzostw trwają. Organizatorzy "dopinają" sędziów, obsługę, aprowizują potrzebne wyposażenie a kuchnia już zaczyna wypiekać ciasta...no, z tym to może trochę przesadziliśmyWink Obserwujcie stronę, szczegóły już niedługoSmile

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna > Ostatnie >>

Strona 5 z 5