logotype
1% dla Ani Wieczorek | 

Zawody

Wielkopolskie Towarzystwo Sportowe

„ TARCZA 96 „ Poznań

zaprasza na zawody Ligi Sportera

Termin:

11.03.2017- Przedmecz

12.03.2017- Zawody

Miejsce: Strzelnica Podstolice

Kontakt: kaka[wytnij to] Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

              tel. 60jeden 722 37osiem

Ilość torów: 5

Ilość strzałów: ok. 170

Ilość amunicji (przy 100% celności):

pistolet ?? szt.

karabin ?? szt.

strzelba ?? szt. 

Rejestracja: tylko internetowa (od 20.02.2017)

Ilość zawodników: 60 (12 osób w 5 składach)

REJESTRACJA ZAKOŃCZONA - PROSIMY O NIE DOKONYWANIE OPŁAT!

Uwaga.

Osoby bez wpłaty będą wpisywane wyłącznie na listę rezerwową. Wpisanie na listę rezerwową nie gwarantuje startu w zawodach, a o kolejności rejestracji decyduje kolejność wpłat. 

Osoby chętnę do strzelania w przedmeczu proszone sa o kontakt z kierownikiem zawodów.

Przedmecz 11.03.2017

1. JACEK Zdzisław, KABAR Łódź - KLASYCZNA

2. KLACZYŃSKI Krzysztof, TARCZA 96 Poznań - OTWARTA

3. KOZŁOWSKI Marek, KABAR Łódź - KLASYCZNA

4. NIEWIADOMSKI Piotr, STARY WIARUS Łomianki - OTWARTA

5. MIERZEJEWSKI Dariusz, STARY WIARUS Łomianki - KLASYCZNA

6. WANDZEL Robert, KABAR ŁÓDŹ - TAKTYCZNA

7. KANIEWSKI Andrzej, TARCZA Szamotuły - OTWARTA

8. SADŁOŃ Bartosz, HUSARZ Tułowice - TAKTYCZNA

9. SZYMANIAK Wiktoria, TARCZA Szamotuły - TAKTYCZNA+

10. BOJANOWSKI Piotr, ZKS Warszawa - KLASYCZNA

11. TALAREK Andrzej, ZKS Warszawa - TAKTYCZNA

12. KAUC Tomasz, KABAR Łódź - TAKTYCZNA

13. FRĄSZCZAK Marek, GARDA Ostróda - TAKTYCZNA

14. MYK DAWID, PETRUCI SHOOTING ? - TAKTYCZNA

15. MYK  Dominika, PETRUCI SHOOTING ? - TAKTYCZNA

16. CZEKALA Tomasz, ZSK Warszawa - TAKTYCZNA

17. MIKOŁAJCZAK Patryk, ZKS Warszawa - OTWARTA

18. MODER Paweł, ZKS Warszawa - OTWARTA

19. OSMOŁA Rafał, STARY WIARUS Łomianki - TAKTYCZNA+

20. GŁUCH Marcin, ZAWISZA Bydgoszcz - TAKTYCZNA

21. ANTEPOWICZ Witold, LEGIA Warszawa - TAKTYCZNA+

22. HABIOR Marek, LEGIA Warszawa - KLASYCZNA

23. OSTROWSKI Michał, LEGIA Warszawa - TAKTYCZNA

24.SUŁEK Maciej, ZAWISZA Bydgoszcz - KLASYCZNA

25. RADASZEWSKI Piotr, S.S.Cz.Z.Ch. Chełmno - KLASYCZNA

26. IDKOWIAK Adam, JASTRZĄB Swarzędz`

Zawody 12.03.2017

SKŁAD 1

1. WILCZYŃSKI Artur, LEGIA Warszawa - TAKTYCZNA

2. MIERZEJEWSKI Krystian, ZKS Warszawa - TAKTYCZNA+

3. WANIOŁKA Marcin, STARY WIARUS Łomianki - TAKTYCZNA+

4. TRACEWSKI Maciej, STARY WIARUS Łomiank - OTWARTA

5. KALBARCZYK Piotr, ZKS Warszawa - KLASYCZNA

6. BORKOWSKI Łukasz, ZKS Warszawa - KLASYCZNA

7. REDECKI Tomasz, KABAR Łódź - KLASYCZNA

8. RAWSKI Maciej, ŚLĄSK Wrocław - KLASYCZNA

9. BIEGAJ Michał, ZKS Warszawa - OTWARTA

10. KAŁUŻNY Mateusz, GILZA Pleszew - TAKTYCZNA+

11. KUPIDŁOWSKI Andrzej, ZKS Warszawa - TAKTYCZNA+

12. TALARCZYK Marcin, PETRUCI SHO0TING ? - KLASYCZNA

SKŁAD 2 (zamknięty)

1. GAWRYŚ Paweł, GARDA Ostróda - TAKTYCZNA+

2. OZYRA Marcin, TARCZA 96 Poznań - TAKTYCZNA+

3. URBAN Tomasz, ZAWISZA Bydgoszcz - KLASYCZNA

4. POBIARŻYN Gizela, PRETOR Gorzów - TAKTYCZNA+

5. TERLECKI Grzegorz, STS Szczecin - TAKTYCZNA

6. GÓRNIAK Rafał, ZBROJOWNIA Poznań - KLASYCZNA

7. SIERACKI Jędrzej, ZBROJOWNIA Poznań - KLASYCZNA

8. KRZEWICKI Marek, STS Szczecin - OTWARTA

9. HECK-ROMANKIEWICZ Agnieszka, PRETOR Gorzów - TAKTYCZNA

10. HECK Michał, PRETOR Gorzów - TAKTYCZNA

11. MACKIEWICZ Michał, PRETOR Gorzów - TAKTYCZNA

12. KAROŃ Piotr, PRETOR Gorzów - TAKTYCZNA+

SKŁAD 3 (zamknięty)

1. MITULSKI Leszek, TARCZA Szamotuły - OTWARTA

2. BOCHEŃSKA Aneta, TARCZA 96 Poznań - TAKTYCZNA+

3. MAZUR Joanna, TARCZA 96 Poznań - TAKTYCZNA+

4. ZIMMER Tadeusz, TARCZA Szamotuły - TAKTYCZNA

5. SZCZĘSNY Bartosz, ŚLĄSK Wrocław - TAKTYCZNA+

6. SARR Sebastian, ŚLĄSK Wrocław - TAKTYCZNA+

7. KURZAK Paweł, ŚLĄSK Wrocław - TAKTYCZNA+

8. OLECH Paweł, STS Szczecin - KLASYCZNA

9. SZULIŃSKI Adam, STS Szczecin - OTWARTA

10. CZYŻ Stanisław, TARCZA Szamotuły - KLASYCZNA

11. KRÓLSKI Bartosz, TARCZA 96 Poznań - KLASYCZNA

12. WYDRA Marcin, ŚLĄSK Wrocław - TAKTYCZNA

SKŁAD 4 (zamknięty)

1. KUCZYŃSKI Piotr, ZKS Warszawa - TAKTYCZNA

2. CUDNY Michał, KABAR Łódź - TAKTYCZNA+

3. ZGUTKA Jacek, NTS Grudziądz - TAKTYCZNA

4. BIAŁY Krzysztof, NTS Grudziądz - TAKTYCZNA

5. DYNARZEWSKI Dariusz, NTS Grudziądz - OTWARTA

6. DYNARZEWSKA Monika, NTS Grudziądz - TAKTYCZNA+

7. TESZ Piotr, NTS Grudziądz - KLASYCZNA

8. WOLFF Michał, NTS Grudziądz - KLASYCZNA

9. TROJNIAK Marcin, NTS Grudziądz - TAKTYCZNA

10. WĘGLARCZYK Mariusz, LEGIA Warszawa - OTWARTA

11. SŁODKOWSKI-STRUZIK Przemysław, ZKS Warszawa - TAKTYCZNA+

12. RADOMSKI Marek, ZKS Warszawa - TAKTYCZNA

SKŁAD 5 (zamknięty)

1. STADNICKI Jakub, S.S.Cz.Z.Ch Chełmno - KLASYCZNA

2. SANOWSKI Paweł, KBS Zbąszynek - KLASYCZNA

3. ŚRUTEK Mścisław, S.S.Cz.Z.Ch. Chełmo - KLASYCZNA

4. MATUSZEK Adam, GWARDIA ? - TAKTYCZNA

5. SZOPIŃSKI Tomasz, OSC Wielka Nieszawka - KLASYCZNA

6. PIASECKI Artur, STS Szczecin - OTWARTA

7. WILKOS Grzegorz, STS Szczecin - KLASYCZNA

8. WILK Robert, STS Szczecin - KLASYCZNA

9. DIERING Szymon, STS Szczecin - KLASYCZNA

10. SOBCZAK Ernest, STS Szczecin - KLASYCZNA

11. KIDERYS Norbert, STS Szczecin - TAKTYCZNA

12. BĄCZKOWSKI Maciej, STS Szczecin - TAKTYCZNA

Lista rezerwowa (wg. kolejności rejestracji)

REJESTRACJA ZAKOŃCZONA - PROSIMY O NIE DOKONYWANIE OPŁAT

1. Dziamski Dariusz

2. Maciej Jurek

3. Marcin Gałązka

4. Paweł Szymański

5. Wasilewski Artur

6. Aleksander Poklewski-Koziełł