logotype
1% dla Ani Wieczorek | 

Zawody

BANER_LS_RYBIENIEC_2016-2017 FB

3 GUN.pl

zaprasza na V zawody Ligi Sportera

sezonie 2016/2017

Termin:

03.06.2017- Przedmecz (rozpoczęcie - 10.00)

04.06.2017- Zawody ( brefing przed zawodami - 8.30/ pierwsze strzały na torach - 9.00 )

Miejsce: Strzelnica OSS Rybieniec

Kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.   

Jakub - 600 jeden 41878

Ilość torów: 5

Ilość strzałów: ok.200

Ilość amunicji (przy 100% celności): w przygotowaniu

(w przypadku strzelby i pistoletu ilości mogą ulec zmianie ze względu na dowolność wyboru broni do ostrzelania celów)

Ilość zawodników: 60

Opłata startowa płatna tylko przelewem:

180 PLN- jeżeli płatność nastąpi do 25.05.2017
250 PLN- jeżeli płatność nastąpi w dniu zawodów

Opłata startowa nie podlega zwrotowi, ale może zostać przeniesiona na innego zarejestrowanego zawodnika.

Dane do przelewu:

GS ,,Activer” Poznań

44 1320 1016 2170 9096 2000 0002

W tytule przelewu należy napisać: LS2017/5 oraz imię i nazwisko uczestnika.

Uwaga.

Osoby bez wpłaty będą wpisywane wyłącznie na listę rezerwową. Wpisanie na listę rezerwową nie gwarantuje startu w zawodach, a o kolejności rejestracji decyduje kolejność wpłat.

Przedmecz

1. JACEK Zdzisław, KABAR Łódź - KLASYCZNA

2. STADNICKI Jakub, ZIEMIA Chełmińska - KLASYCZNA

3. SZYMANIAK Wiktoria, TARCZA Szamotuły - TAKTYCZNA

4. KLACZYŃSKI Krzysztof, TARCZA 96 Poznań - OTWARTA

Zawody 

SKŁAD 1

SKŁAD 2

SKŁAD 3

SKŁAD 4

SKŁAD 5

Lista rezerwowa (wg. kolejności rejestracji)

1. Marcin Ozyra

2. Mateusz Kałużny

3. Przemysław Słodkowski

4. Rafał Osmoła

5. Jacek Zgutka

6. Jakub Zieliński

7. Patryk Mikołajczak

8. Michał Heck

9. Agnieszka Romankiewicz-Heck

10. Sebastian Czajkowski

11. Paweł Gawryś

12. Michał Biegaj

13. Maciej Gurtkowski

14. Dariusz Dynarzewski

15. Tomasz Szopiński

16. Michał Wolff

17. Monika Dynarzewska

18. Witold Antepowicz

19. Maciej Zgutka

20. Michał Ostrowski

21. Magda Wrzesień-Ostrowska

22. Marek Habior

23. Marcin Talarczyk

24. Michał Cudny

25. Andrzej Kupidłowski

26. Piotr Tesz

27. Norbert Kiderys

28. Grzegorz Wilkos

29. Maciej Bączkowski

30. Dawid Maus

31. Dawid Myk

32. Dominika Myk

33. Paweł Panieński

34. Łukasz Mackiewicz

35. Paweł Szymański

36. Tomasz Urban

37. Rafał Rzepa

38. Karol K.